Hakan Sac Metal A.Ş'nin Öyküsü

İlk öyküsü 1970 yılında babamız HÜSEYİN BİLGİN ile Ankara Atasanayisi'nde Çelik Eşya imalatı olarak başlamıştır. İdealist ve yenilikçi kimliği ile emin adımlarla hızla yükselmeye başlayan firmamız, 1989 yılında Site Boru’yu üç ortak ile kurarak boru profil satışına başlamıştır. Diğer ortaklarından 1993 yılında ayrılarak HAKAN SAC METAL’ i Ankara Siteler de kurmuştur. Müşterilerden gelen talepler doğrultusunda ürün çeşitliliğini sürekli artırmış olup hedeflerini de büyütmüştür.

Bu doğrultuda 2000 yılında İvedik OSB bölgesinde ilk şubesini açmıştır. Kalite, Müşteri ve çalışan memnuniyetini ön planda tutan firmamız bu bölgede hızla müşteri potansiyelini artırarak büyümesine devam etmiştir. 2007 yılında ise Sitelerdeki merkez adresini İvedik OSB ye taşımış olup Sitelerde ise şube olarak faaliyetine devam etmiştir. Müşterilerimize daha iyi bir hizmet vermek, hizmet kalitemizi daha da artırmak için yeni yatırımlar yapan firmamız öncelikle 2011 yılının başında Kazan Keresteciler Sanayi Sitesinde Saray Şubesini faaliyete geçirmiştir.

Aynı yılın sonuna doğru ise 7.700 m2 kapalı , 10.000 m2 açık alana ve toplam 17.700 m2 alana sahip Dağyaka Deposunu faaliyete geçirmiştir. 2015 yılında Dağyaka’ daki idari bina inşaatını tamamlayarak merkezini buraya taşımıştır.

Yüzlerce çalışanı ile gücünü sizlerden devamlılığını ise; Uygun Fiyat, Ödeme Kolaylığı, Bol Çeşit Yüksek Kalite sağlayan firmamızın kontrollü ve istikrarlı yükselişi devam edecektir.

Hakan Sac Metal